تبلیغات
افزودنی های بتن - برترین و به روز ترین صنایع پوششی ساختمان

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

برترین و به روز ترین صنایع پوششی ساختمان

اپوکسی

در طراحی ساختمان نکات بسیار کلیدی وجود دارد که نقش بسیار مهمی را برای زیبایی بیشتر و تاثیرگذاری بر روی مخاطب اجرا می کنند. استفاده از مصالح به شکل صحیح یکی از کلیدی ترین نکات برای طراحی ساختمان است که با توجه به فضا و کاربری آن مکان باید از آنها استفاده شود.

یکی از تاثیر گذارترین نکات در هر سازه کفپوش های بکار رفته در آن می باشد که از هر حیث قابل توجه می باشد و تاثیر کذاری آن بر روی مخاطب بسیار مهم بوده است. در صنعت ساختمان انواع مختلفی از کفپوش ها وجود دارد که هریک دارای تنوع و مدل های مختلفی است از معروف ترین این کفپوش ها می توان به انواع سنگ ها، لمینت و کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان اشاره کرد.

کفپوش پلی یورتان

کفپوش هایی که از جنس سنگ هستند، قیمت بسیار بالایی دارند و مقاومت آن نسبت به کفپوش های دیگر بسیار کم تر می باشد، به طوری که می توان گفت این کفپوش ها پس از مدتی درخشندگی خود را از دست داده و تغییر فیزیکی می دهند. این کفپوش ها را باید از برترین و به روز ترین صنایع پوششی ساختمان دانست.

اما بر خلاف این کفپوش ها، کفپوش های اپوکسی دارای انعطلف پذیری بسیار بالاتری بوده و در مقابل فرسایش و مایعات شیمیایی و قلیایی از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار بوده است که این ویژگی باعث شده تا از آن در کارخانه ها و فضاهای عمومی استفاده شود.


کفپوش پلی یورتان

نکته دیگر این کفپوش ها تحول به روز آن می باشد، اخیر کفپوش های سه بعدی وارد بازار شده است که با استقبال بسیار خوبی از طرف طراحان و سازندگان ساختمان ها مواجه شده است، این نوع جدید کفپوش ها این امکان را می دهد تا عکس و طرح دلخواه خود را به شکل سه بعدی داشته باشید.

روند کار بدین صورت است که شما عکس و طرح مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و با استفاده از دستگاه های حرفه ای چاپ و عکس این شکل این طرح برای شما فراهم می شود. برای همین خرید کفپوش اپوکسی یکی از گزینه های سازندگان برای سازه ها است.

یکی دیگر از محصولات جدید که در این صنعت تغییرات بسیاری کرده است استفاده از عایق  رطوبتی بام است که بر  خلاف گذشته نصب آن بسیار آسان تر شده و رنگ آن سفید می باشد که این خود یکی از ویژگی های مثبت این محصول می باشد زیرا انرژی کمتری را به خود جذب می کند.

کفپوش اپوکسی

دیگر محصولاتی که باید از آنها استفاده شود، رنگ نما است که جلوه سازه را تحت تاثیر قرار می دهد، یکی از نکات بسیار مهم برای این رنگ نما مقاومت آن در برابر نور خورشید می باشد و در برابر فرسایش طبیعی در برابر آب و باد، زیر اگر دارای این شاخصه نباشد پس از مدت زمان کوتاهی هزینه مضاعفی را بر روی دوش ما تحمیل می کند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به سایت شرکت عکاظ خاورمیانه مراجعه کنید و از این طریق اطلاعات کافی را در مورد این محصولات دریافت نمایید.

عکاظ خاورمیانه

منبع: http://concrete-admixtures.mihanblog.com
شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: