تبلیغات
افزودنی های بتن - کفپوش های پلی یورتان و مزیت های آن

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

کفپوش های پلی یورتان و مزیت های آن

اپوکسی

کفپوش های پلی یورتان یکی از کفپوش های موجود در بازار است که اخیرا به دلیل مزیت های این کفپوش ها با استقبال فراوانی از طرف مشتریان و طراحان ساختمان روبه رو شده است در ادامه با وبلاگ افزودنی های بتن همراه باشید تا اطلاعاتی را در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.مهمترین آن در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی میباشد و نیز شامل کاربرد در ساخت موادی چون چسبها، کامپوزیت ها,مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن مصرف می‌کنند و تقویت‌کننده‌ها می‌شود.اسكلت پیكره بندی كیمیاوی اپوکسی‌ها این اجازت را می‌دهد که بسپارهای گونه گونی تلون با خواص بسیار سایر اجنبی ایجاد شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی، پافشاری كیمیاوی و گرمایی، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و ابرام الکتریکی زیاد خوب آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر می‌شناسند. تكثر از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان دگرسانی داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند یا اپوکسی پرشده از روی که اصرار ساییدگی خوبی دارد و یا معجون آن با ریز الیافهای کربن آنها را غیرهادی میکند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی‌ خالص عایق الکتریکی می باشد. برخی از اقمشه که دارای تصنیف عایقی/رسانایی در روبه رو گرما هستند و مداومت پیله الکتریکی فرازین دارند در الکترونیک کاربرد دارند.


ساختار كیمیایی اپوکسی‌ها این اجازت را می‌دهد که بسپارهای نوع به نوع با خواص اضافه متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی ، تاكید كیمیایی و گرمایی ، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و اصرار الکتریکی بسیار خوب می‌شناسند. غزارت از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی‌ها حسب معمول عایق الکتریکی هستند. برخی از گونه ها که دارای خاصیت عایقی رسانایی در مقابل گرما هستند و اصرار الکتریکی فوقانی و زیرین دارند در الکترونیک کاربرد دارند.


جلوه ای تازه به محیط درونی و بیرونی خانه شما میدهد و هر فردی که وارد منزل شما میشود  لحظه اول کاملا شگفت انگیز شده و نمی داند که باور کند یا خیر . کفپوش سه بعدی با کمک دریافت از چاپ سه بعدی که اجرا میگیرد و ایضاً رزین اپوکسی اجرایی می شود . این نوع کفپوش اپوکسی میتواند محیط داخله خانه شما را مگر دیگر از اشخاص دیگر و همان ها و با جلوه ای فوق العاده نشان بدهد و این را بدانید که حال از هر پوششی یرای کف مورد نظر خود كاربرد میکنید که حسب معمول از چوب ، سرامیک ، لمینت هستند وسع استعداد مطابقت با اپوکسی سه بعدی را ندارند. جالب بودن این نوع کفپوش این است که از تصویرها زه اربعین دار یا همان پرسپکتیو و با در نظر دریافت لایه های نیمه شفاف زیادی  كاربرد میشود تا حس سه بعدی بودن منتقل شود.


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: