تبلیغات
افزودنی های بتن - ویژگی های کفپوش های پلی یورتان

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

ویژگی های کفپوش های پلی یورتان

اپوکسی

زیبایی خانه یکی از مهمترین خواسته های هر خانواده و هر فرد ساکن در خانه است باید گفت دکوراسیون و چیدمان خانه بسیار مهم است اما از طرفی مصالح به کار رفته در منزل بسیار مهمتر است زیرا هزینه ای بالاتری را بر خانواده تحمیل می کند. مثلا کفپوش های منزل علاوه بر زیبایی باید ویژگی هایی همچون مقاومت و هزینه نصب کمی داشته باشد برای نصب. در ادامه با وبلاگ افزودنی های بتن   همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص نیز بد نیست سری به وب سایت عکاظ خاورمیانه بزنید و از اطلاعات آنها نیز بهره مند شوید. عکاظ خاورمیانه از جمله برترین شرکت هایی است که سالهاست در حوزه صنایع پوششی ساختمان در حال فعالیت می باشد.باید گفت  از ویژگی های کفپوش پلی یورتان به دلیل انعطاف بالا و مقاومت تنشی مناسب برای محیط هایی که در معرض نور آفتاب قرار دارند بسیار مناسب بوده و برای محیط هایی که امکان تماس مواد اسیدی و یا بازی با محیط وجود دارد استفاده از کفپوش پلی یورتان تقویت شده در برابر اسید این امکان را به ما می دهد تا با داشتن سطوحی هموار از خوردگی سطح در برابر اسید و مواد بازی  جلوگیری کنیم باید گفت که مزیت این نوع کفپوش ها نسبت به کاشی های ضد اسید اجرای بسیار راحت و سریع این نوع پوشش ها است.


از طرف دیگر پوشش پلی یورتان نیز یک پلیمر ترموست است که دارای عملکرد پوشش دهی بسیار بالیی است. همانطور که می دانید کفپوش پلی یورتان و اپوکسی هر دو پوشش های مناسبی برای محافظت از کف در برابر مواد شیمیایی، روغن، سایش و آسیب دیدن می باشند. هر دو دارای خاصیت بازتاب نور، قابلیت پاک شوندگی آسان و طول عمر بالا می باشد. هر دو بسته به کاربرد مورد نظر دارای مزیت هایی نسبت به یکدیگر هستند. اما ضخامت فیلم نازک تر پلی یورتان در مقایسه با اپوکسی دلیلی بر ضعف پوشش پلی یورتان نیست.


باید گفت پلی یورتان آلیفاتیک قابلیت انعطاف پذیری بالاتری نسبت به اپوکسی دارد و همین انعطاف پذیری پلی یورتان است که کمک به جذب بهتر ضربه می کند. در واقع، برخی تولید کنندگان ادعا می کنند مقاومت سایشی کفپوش پلی یورتان سه برابر اپوکسی است. مقاومت در برابر مواد شیمیایی در کفپوش های پلی یورتان بیشتر است.


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: