تبلیغات
افزودنی های بتن - انواع کف پوش های ساختمانی

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

انواع کف پوش های ساختمانی

اپوکسی چسب کاشی

کفپوش های بسیاری در صنعت ساختمان وجود دارد که هریک متناسب با سازه و مکان استفاده از آنها استفاده می شود.در ادامه می خواهیم چند نوع از آنها را معرفی کنیم تا بیشتر با این کفپوش ها آشنا شوید و برای انتخاب با آگاهی بیشتر تصمیم گیری کنید.بهترین انواع کف پوش اپوکسی را به شما معرفی می کنیم
موزائیک: موزائیک از ترکیب سیمان و ماسه ساخته می شود. بهتر است از استعمال انواع خاص آن که ایجاد گرد و خاک زیاد در کف ساختمان می کند پرهیز شود. موزائیک برای زیرسازی کف پوش های دیگر مانند موکت استفاده می شود.کاشی و سرامیک سایز: در دنیای کاشی و سرامیک، اندازه، فرم، متریال، طرح و نقش تنوع بالایی یافته است. کاشی های بزرگ علاوه بر جلوه و ابهت بیشتر، زحمت شما را برای تمیز کردن خطوط درزی آن  کم تر میکند. این کاشی به نصب حرفه ای تر نیاز دارد.
پارکت: نوعی کف پوش چوبی است که معمولا روی موزائیک می چسبانند. روی پارکت را به دلیل مقاومت کم آن در مقابل رطوبت با موادی مانند پلی استر یا پی وی سی می پوشانند که مضر هستند و تماس با آن ها در صورت برهنه بودن پاغیر بهداشتی است. استفاده از پارکت در سرویس ها و آشپزخانه به دلیل مقاوم نبودن در برابر رطوبت اصلاخوب نیست.


نوع دیگر کف پوش های پی وی سی:این کفپوشس ها  از جنس پلاستیک هستند و در برابراسید وآب مقاوم بوده و در دو مدل ورقه ای و طاقه ای در بازار موجود می باشند. هر دو مدل آن طرح چوب نیز دارد. پی وی سی ها نیاز به زیر سازی دارند و زیرسازی آن ها باید از زیر سازی لمینیت ها بسیار تمیز تر باشد.
کف پوش پلی اورتان پی یو اکس با داشتن خصوصیات فیزیکی و شیمیائی متنوع، یکی از مناسب ترین پوشش های کف جهت مصارف گوناگون می باشد. این کف پوش در رنگ های مختلف با شفافیت محیط را بسیار زیبا و دلپذیر  می کند.


در آخر می خواهیم به معرفی کف پوش پلی اورتان پی یو اکس: این کف پوش با داشتن خصوصیات فیزیکی و شیمیائی متنوع، یکی از مناسب ترین پوشش های کف جهت مصارف گوناگون می باشد. این کف پوش در رنگ های مختلف با شفافیت و جلای بالا، محیط را بسیار زیبا و آرام بخش کرده و خصوصیات فنی آن مانند مقاومت زیاد در برابر سایش، مواد شیمیایی و آتش آن را در رده مناسب ترین کف پوش ها بخصوص برای محیط های تجاری قرار می دهد.


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: