تبلیغات
افزودنی های بتن - سیر تطور کفپوش های اپوکسی

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

سیر تطور کفپوش های اپوکسی

اپوکسی مقالات علمی بتن

از گذشته تا امروز صنایع ساختمانی پیشرفت روز افزونی داشته است در گذشته از ابتدایی ترین مصالح جهت ساخت ساختمان استفاده می شد اما در طول زمان و پیشرفت فناوری تغییرات بسیاری در این عرصه بوجود آمد تا امروز ما مصاح اخیرا در سازه ها استفاده می کنیم که از هر منظربهترین بازده را دارد از کفپوش های اپوکسی تا عایق های حرارتی ... از این مواد می توان به سنگ، موزائیک، سرامیک و... اشکالی قدیمی از کفپوش‌های سنتی هستند که اغلب در ساخت‌وسازهای دهه‌های قبل و حتی در برخی ساخت‌وسازهای جدید که سازنده قصد بساز و بفروشی دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اما جالب است بدانید هیچ کدام از این کفپوش‌ها مناسب یک آپارتمان مسکونی نیستند و بیشتر برای اماکن عمومی، فروشگاه‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کفپوش های اپوکسی شکل نسبتا تازه تری از کفپوش ساختمانی به خصوص برای فضاهای مسکونی و اداری است که این روزها به چند دلیل به‌عنوان رایج‌ترین و مورد پسندترین کفپوش ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ردیف بهترین پوشش برای کف ساختمان‌های مسکونی محسوب می‌شود و در این مورد تقریبا تمام کارشناسان دکوراسیون اتفاق نظر دارند.


اما گذشته از اینکه کف پوش ها  انتخاب مناسبی برای کفپوش آپارتمان به حساب می‌آید نکاتی درباره نحوه نصب، نگهداری و حتی باورهای غلطی که در مورد کف پوش های اپوکسی  رایج شده است وجود دارد که بد نیست آنها را بدانید.
هر چند بهتر است قبل از سکونت در یک واحد مسکونی نسبت به تغییر کفپوش آن اقدام کنید اما در بسیاری موارد ممکن است تصمیم‌گیری برای تعویض کفپوش قبلی و نصب کف پوش های جدید را دارید  زمانی صورت بگیرد که شما در آپارتمانتان ساکن هستید که در این صورت بهتر است قبل از اینکه برای نصب کفپوش دست به کار شوید،

پکفپوش کردن یک خانه 100 متری، حدود 4 روز زمان می‌برد. برای این کار، نصاب. دوباره یک ساب نرم روی چوب‌ها نصاب برای زیبایی کار، این حاشیه‌های خالی را با قرنیزهای 7 سانتی‌متری که از جنس خود است، می‌پوشاند و کارش را با تمیز کردن کف پوش ها  به شما تحویل می‌دهد. که در نوع خود بسیار زمان عالی است .

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: