تبلیغات
افزودنی های بتن - نمای بیرونی ساختمان و تاثیر رنگ استفاده شده در آن

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

نمای بیرونی ساختمان و تاثیر رنگ استفاده شده در آن

اپوکسی

در ادامه مطالب گذشته به بررسی تاثیر رنگ ساختمان و مقاومت آن بر روی نما و طراحی و ساختمان داخلی سازه را مورد بررسی قرار می دهیم. و سعی در ایجاد ارتباط رنگ با کاهش مصرف سوخت و حفظ انرژی ساختمان را مورد مطالعه قرار می دهیم.
باید گفت سامانه های پوششی معمولاً روی سطوح سیمانی تازه که هنوز دارای  مقادیری گاز دی اکسید کربن هستند اعمال می شود که جزء سیمانی آنها بسیار قلیایی است و بنابراین پراکنه های پلیمری مناسب برای این پوشش‌ها باید در برابر قلیا و صابونی شدن بسیار مقاوم باشند. عدم مقاومت پیوند در برابر این ویژگی‌ها باعث شده تا گچی شدن، ترک خوردن یا از دست رفتن چسبندگی و در نهایت کاهش عمر پوشش می شود. رنگ های نو رنگ پوشش به علت داشتن کوپلیمرهای استایرن- اکریلیک و به دلیل مقاومت ذاتی استایرن در برابر هیدرولیز از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است.

رنگ ساختمان


از طرفی  رنگها می توانند بر روی روحیه افراد نقاشی ساختمان در راه مثبت یا منفی تاثیر بگذارند . اگر رنگ نما چه هر رنگ بطور جداگانه احساس متفاوتی به اشخاص مختلف میدهد اما در محیط کار و در ادارات بیشتر موارد با خلاقیت افراد ارتباط دارد.
گاهی  یک رنگ برای یک دیوار یک اتاق انتخاب میشود رنگ نما  نشان دهنده جنبه های خاصی از یک اتاق است.همانند میزان و مقدار نور در یک اتاق.بعنوان مثال یک اتاق کوچک و تاریک می تواند خلاقیت را از بین ببرد بازسازی ساختمان اما رنگ شاد یک احساس روحانی ایجاد می کند که باعث ترویج خلاقیت محیط کار می شود.در حال حاضر نظرات در باره اینکه کدام رنگ بطور حتم روی خلاقیت تاثیر بهتری دارد وجود دارد اما مطالعات علمی نشان می دهد که رنگهای زرد و آبی بیشترین تاثیر مثبت را روی خلاقیت اشخاص می گذارند.

رنگ ساختمان

درآخر  یک مطالعه علمی ثابت شده است که در یک محیط کار آبی پتینه اشخاص میزان خلاقیتشان دوبرابر محیط قرمز رنگ است. رنگ زرد هم محرک تخیل اشخاص می باشد.شما اگر مهمان یک عروسی باشید معمولا در نیم ساعت اول با توجه به گستردگی کنیتکس سالن بیشتر به سقفها و  دیوار و رنگ آمیزی و چیدمان توجه خواهید کرد و دیدن تیکه ای سیاه در سقف با کثیفی در سقفها برایتان ناخوشایند خواهد بود

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: