تبلیغات
افزودنی های بتن - مبحث عایق حرارتی الاستیکی

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

مبحث عایق حرارتی الاستیکی

محصولات افزودنی بتن

خانه های ما همیشه از لحاظ گرمایش و سرمایش مورد توجه قرار می گیرد لزا در بعضی مواقع ما می بینیم که منزل ما در فصل تابستان بسیار گرم و در فصل زمستان بسیار سر می شود.خوب ما ما راه حل های زیادی پیش رو اریم که اگر ازعایق استفاده کنیم می توان گف این مشکل را در کل حل کرده ایم و این را بسیار به صرفه می باشد.نوع رایج عایق فوم پلیاستایرن را در جرم ویژه‌های بسیار پایین نیز میتوان تولید کرد ولی کاهش جرم ویژه به افزایش ضریب هدایت حرارتی با کاهش عایق حرارتی و افزایش انتقال بخار آب میانجامد. از این رو از این نوع فوم‌های بسیار سبک در کاربردهای بسیار حساس نمیتوان استفاده کرد.
مبحث عایق حرارتی الاستیکی
البته باید این را هم اضافه کرد که فوم پلی یورتان فوم پلی یورتان صلب فرآورده یا مصالح عایق‌کاری الاستیکی سلولی نیمه صلب یا صلب با یک ساختار سلولی به طور کلی بسته که بر طبق پلی یورتان قرار دارد.

مصالح عایق‌کاری فوم پلییورتان صلب  در حضور کاتالیزورها و مواد دمنده با واکنش شیمیایی پلی ایزوسیانات‌ها با ترکیبات دارنده هیدروژن اسیدی و یا با تریمریزاسیون پلی ایزوسیانات‌ها ساخته میشوند. خوبی های فوم پلییورتان عبارتند از: هدایت حرارتی کم که از تمامی مصالح عایق متداول دیگر کمتر است.
مبحث عایق حرارتی الاستیکی
خوب این نکته نیز حائز اهمیت است که وزن سبک و استحکام بالا قابلیت بسیار زیاد در پذیرش تغییر در ترکیبات جهت برآورده کردن انتظارات کاربردی چسبندگی قوی به بسیاری از مواد نفوذپذیری کم در برابر بخار آب مقاومت حرارتی در دمای بیش از 100 درجه سلسیوس قابلیت فوم شوندگی در محل برای پر کردن شکل‌های پیچیده فوم سخت پلی یورتان در گستره وسیعی از دما به عنوان عایق حرارتی به کار برده شده است. برای نمونه، این نوع فوم در عایق‌کاری ازت مایع در 196 cو بخار در 126+ c به کار برده شده است. به دلایل ذکر شده در بالا فوم پلییورتان در ساخت عایق پنل ساندویچی سبک به کار برده شده است. فوم انعطاف ‌پذیر پلی یورتان نیز در عایق‌کاری لوله‌ها میتواند به کار برده شود. فوم‌های پلی یورتان به صورت یک لایه باریک با کارآیی بالا در عایق‌کاری بدنه یخچال‌ها و فریزرها به کار برده میشود.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: