تبلیغات
افزودنی های بتن - راندمان بالای انرژی با عایق حرارتی

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

راندمان بالای انرژی با عایق حرارتی

امروزه در بعضی از مکانها اطلاف انرژی بسیار زیاد است و هیچ راهی به جز استفاده از عایق حرارتی نیست. بسیاری از کشور های سرد سیر مانند کانادا و روسیه که دمای آنها در کثر مواقع زیر صفر است از این محصول استفاده نموده و رضایت بسیار بالایی دارند.در فصل زمستان نیز قابل توجه است به طوری كه با به كار گیری سطح مناسب پنجره های جنوبی ساختمان در مناطق سرد سیر می توان در مصرف سوخت صرفه جویی كرد . استفاده از پنجره با شیشه های دو جداره و قاب استاندارد یكی از مهمترین عوامل تلفات انرژی حرارتی ساختمان ها عبور گرما از شیشه های تك جداره و نشست هوای گرم داخل خانه از طریق درزهایدر و پنجره می باشد.

راندمان بالای انرژی با عایق حرارتی

 باید توجه داشته باشید که وجود شیشه های تك جداره و درز بندی مناسب در و پنجره ها علاوه بر بروز تلفات حرارتی ساختمان موجب ورود گرد و غبار و همچنین آلودگی صوتی می شود . با استفاده از پنجره هایی با شیشه های دو جداره و قاب استاندارد پر کردن شیار ها آن با عایق حرارتی  می تواند تا حد زیادی از تلفات انرژی گرمایی و تسایر مشكلات ناشی از شیشه های تك جداره و قاب های غیر استاندارد در و پنجره جلو گیری كرد .اجرای صحیح عایق حرار تی در سقف كاذب داخل ساختمان ها می تواند به میزان قابل توجهی مصرف سوخت را كاهش دهد سقف كاذب با حذف بخشی از فضای مورد سرمایش و گرمایش میزان مصرف انرژی را كه برای این منظور به كار می رود كاهش می دهد سقف كاذب در طبقات فوقانی می تواند از انتقال حرارت بین فضای داخل خارج ساختمان بكاهد.
راندمان بالای انرژی با عایق حرارتی
زمانی که شما از اتلاف انرژی رنج می برید استفاده از عایق حرارتی در سقف های كاذب و اجرای صحیح و بدون درز این گونه سقف ها حدر رفت انرژی حرارتی را به شکل قابل توجهی كاهش می دهد .راههای مختلفی برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در بخش خانگی و تجاری وجود دارد.تولید و استفاده از تجهیزات و لوازم خانگی مصرف‌كننده سوخت‌های فسیلی روش خوبی می‌باشد. اما نكته دیگری نیز كه باید به آن توجه كرد آن است كه ساختمانی كه برای سكونت از آن استفاده می‌شود نیز در میزان مصرف سوخت بسیار مؤثر می‌باشد و میزان تبادل حرارت بین محیط گرم و سرد به مقدار زیادی در مصرف سوخت مؤثر است. در آخر بهتر است برای داشتن خانه ای با گرمای دل نشین به خصوص در فصول سرد سال از عایق حرارتی استفاده نمود.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: