تبلیغات
افزودنی های بتن - کف پوش های پلی یورتان

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

کف پوش های پلی یورتان

اپوکسی

کفپوش پلی یورتان یکی از مدرنترین کفپوش ها است که می تواند نیاز های شما را بریا محافظت از کف زمین مورد  نظر شما را برآورد کند. این نوع کفپوش علاوه بر این که از مواد بسیار خوب و مرغوبی ساخته شده است زیبایی بسیار شکیلی دارد که خود یک امتیاز است که شما بتوانید راحت به سمت خرید کفپوش پلی یورتان بروید. کفپوش پلی یورتان و اپوکسی هر دو پوشش های مناسبی برای محافظت از کف در برابر مواد شیمیایی، روغن، سایش و آسیب دیدن می باشند. هر دو دارای خاصیت بازتاب نور، قابلیت پاک شوندگی آسان و طول عمر بالا می باشد. هر دو بسته به کاربرد مورد نظر دارای امتیازهایی نسبت به یکدیگر هستند. همانند اپوکسی، پوشش پلی یورتان نیز یک پلیمر ترموست است که دارای عملکرد پوشش دهی بالایی است.

کف پوش های پلی یورتان


جالب است این را بدانید که در فرمولاسیون های مختلف موجود، پلی یورتان آلیفاتیک بهترین انتخاب برای استفاده به عنوان کفپوش است.اپوکسی یک پلیمر ترموست است که در سه نوع فرمول شیمیایی پایه آب، پایه حلال و ۱۰۰ درصد جامد به عنوان کفپوش و آب بند کاربرد دارد. اگرچه آنها تقریبا به میزان ۶۰ تا ۷۰ درصد جامد اند، یک پوشش پلی یورتان فقط مقدار ۲ الی ۳ میلیمتر ضخامت دارد که این ضخامت همانند پوشش اپوکسی قابل افزایش و کم شدن است. هر کدام از این سه فرمول درجات مختلفی از ضخامت  ۳ میلی متر تا ۱۰ میلی متر را برای پوشش دهی فراهم می کنند.

کف پوش های پلی یورتان
حال برای در نظر گرفتن بهترین فرمولاسیون اپوکسی نوع کاملا جامد است و برای پوشش دهی یک سطح ضخیم، بسیار سخت و مقاوم در برابر ضربه به کار گرفته می شوند. این درجه از ضخامت برای پر کردن ترک های بسیار کوچک و مویی کفپوش بسیار متناسب است . پیوند های اپوکسی برای استفاده بر روی بتن بسیار مناسب هستند و حتی می توانند به عنوان یک عامل تعمیر و ساختن رویه سطح بتن های فرسوده که نیاز به سطح جدیدی دارند استفاده شوند. این محصول با توجه به وزن کم 5کیلوگرم بر متر مربع و ضخامت چند میلی متری حداقل تا 4 میلیمتر به خودی خود تمامی خواسته های ما را از یک پوشش خوب و مناسب برای پارکینگ ها تامین می کند.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: