تبلیغات
افزودنی های بتن - پوشش مدرنیته اپوکسی

درباره ما

سلام
تو این وبلاگ سعی میشه اطلاعات فنی مخاطب رو دریاره تمام افزودنی های بتن که کمک می کنن از بتن تو شرایط مختلف استفاده بشه افزایش بدیم.

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

پوشش مدرنیته اپوکسی

اپوکسی

ما در دنیای مدرنیته ای زندگی می کنیم که اگر از اخبار  به روز آن خبر نداشته باشیم از تکنولوژی عقب می مانیم.حالا اگر می خواهید خود را به جهان امروز برسانید به مقاله کوچکی که امروز برای شما ترتیب داده ایم توجه کنید. اپوکسی هم از لحاظ تکنولوژی و هم از قطب زیبایی داری اهمیت زیادی است . این کفپوش با کیفیت عالی که دارد جلوه خاصی به دکوراسیون خانه شما میدهد و تقریبا در همه مکان هایی که می خواهید به آنها زیبایی ببخشد. ساختار شیمیایی اپوکسی‌ها این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی ، مقاومت شیمیایی و گرمایی ، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوبی می‌شناسند.

اپوکسی کف پوش مدرن


کفپوش اپوکسی زیبایی بخش خانه

 این گونه که به نظر می رسد رنگ کفپوش اپوکسی برای منزل خود انتخاب می کنید صد در صد بر تمامی وسایل و نمای منزل تاثیر دارد پس انتخاب یک کفپوش شیک ، زیبا ، مناسب و غیره تاثیر فراوانی به زیبایی داخل منزل شما خواهد داشت و به همین دلیل است که رنگ داخلی منزل شما و تمامی عوامل داخل خانه وابسطه به آن است و انتخاب کمی برای شما مشکل می شود. پس از هم سطح کردن و خشک شدن آن، یک لایه رزین شفاف که برای مقاومت بر ساییدن اعمال می‌شود که در پایان سطحی بسیار عالی ارایه می‌دهد و می‌توان رنگ‌هایی اجرا کرد که در طبیعت موجود نمی‌باشند. جایگزینی بسیار مناسب برای کف‌پوش‌های PVC و پارکت، سنگ، گرانیت و سرامیک است با وزن و حجم پایین در مقایسه با مصالح دیگر ضخامت کلی کمتر دارد.

اپوکسی کف پوش مدرن

جالب است این را بدانید که کاربردهای موادی که بر نمودار اپوکسی ساخته می‌شوند گسترده‌است و شامل مواردی چون چسب ها، کامپوزیت ها مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند و تقویت ‌کننده ‌ها می‌شود اگرچه پلی‌استر، وینیل‌استر و دیگر ترموستادها هم برای پلاستیک تقویت‌شده با شیشه به کار می‌روند.رنگ سقف و دیوار ها نیز اثر بسزایی بر روی روحیات شما از فضای داخلی خانه می بخشد و رنگ داخلی منزل شما یا همان رنگ کف ، دیوار و سقف ها باعث می شود که یک اتاق و یا سالن خانه شما کوچک تر و بزرگتر ، پهن تر و باریک تر، بلند تر یا عمیق تر نشان داده شود.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:علی حسینی

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: